Brdariç e fillon me humbje te Shkëndija

Pamje nga kontrolluesja Pelisteri - Shkëndija
Shkup më 18/01/2017 16:49

Griezmann zgjedh numrin e fanellës në Man Utd (FOTO)

Antoine Griezmann
më 18/01/2017 14:31

Basket dhe nacionalizëm, sharje kundër serbëve e maqedonasve (VIDEO)

Loja e basketbollit ndërmjet Tiranës dhe Karposh Sokolit
më 18/01/2017 14:27

Messi zbulon shokun më të mirë, nuk është futbollist i Barcelonës (FOTO)

Lionel Messi
më 18/01/2017 14:12

“Marca” spanjole nxjerr Bardhin në mesin e 10 talentëve

Marca për Enis Bardhin
Shkup më 18/01/2017 12:13

Australian Open, Djokoviq vazhdon rrugëtimin drejt raundit të dytë

Novak Djokoviq
më 17/01/2017 20:12

Galliani zbulon përforcimin e madh të Milanit (FOTO)

Adriano Galliani
më 17/01/2017 15:14

Juventusi e vodhi llogon e klubit nga një shitës suxhuku! (FOTO)

Juventus
më 17/01/2017 15:11

Joshua – Klitschko thyen rekordin britanik për shikueshmëri

Joshua - Klitschko
më 17/01/2017 15:09

Juventus publikon logon e re të klubit

Juventus
Shkup më 17/01/2017 11:28