Lojtari i Gjermanisë mesazh për Buffonin, askujt nuk ja priste mendja (FOTO)

Buffon, sport
më 16/11/2017 10:44

Vogëlushi e zë ngushtë Neymarin: Përse u largove nga Barça? Ja si përgjigjet ai (VIDEO)

Neymar
më 16/11/2017 10:39

Low: Momenti i De Rossit, moment i madhështisë (Video)

GettyImages-874360028-2-e1510750568427-780x439
më 15/11/2017 22:12

Casemiro: Neymar i mirëseardhur te Reali

Neymar
më 15/11/2017 21:43

FIFA nuk njeh debutimin e Januzajt me Belgjikën

Adnan Jonuzaj do të ishte armë e fortë e kombëtares së Shqiipërisë
më 15/11/2017 21:21

Rikthehen ndeshjet e Ligës së Parë futbollistike të Maqedonisë

Pamje nga ndeshja Vardari - Renova (Arkiv)
Shkup më 15/11/2017 19:50

Ka ende shpresë, Italia mund të kualifikohet në Botëror

italia-2
më 15/11/2017 13:49

Dy shqiptarë drejt finales së Botërorit të MMA (VIDEO)

hadribeaj-1-652x445
më 15/11/2017 13:42

Nënshkruan me Italinë? Vjen lajmi i fundit për Ancelottin

Ancelotti: Chelsea në sulm nga minuta e parë
më 15/11/2017 13:19

Sadiku zbulon dallimin mes De Biasit dhe Panuccit

Armando Sadiku
më 15/11/2017 13:14