Shansi i fundit për Adrianon

Adriano është kthyer në “shtëpi” te Flamengo për të tentuar të ringjall karrierën e tij
më 28/08/2012 8:54

Arango: Godas më mirë se Ronaldo

Juan Arango
më 27/08/2012 20:05

Zyrtare: Modriç në Real Madrid

Tottenhami ka konfirmuar se Luka Modric do t’i bashkohet Real Madridit, nga ku e ndajnë vetëm ekzaminimet mjekësore
më 27/08/2012 15:27

Humbje e parë e Realit nga Getafe

Real Madrid humb nga Getafe me 2-1
më 27/08/2012 0:28

Kasano flet keq ngaqë doli nga Milani

Allegri: Gjëja më e keqe është të flasësh keq kur largohesh. Besoj se Kasano ka pasur pak respekt ndaj nesh
më 26/08/2012 15:12

Xherdan Shaqiri dhe Granit Xhaka e nisin me fitore Bundesligën

Xherdan Shaqiri në duel me Mërgim Mavrajn
më 26/08/2012 10:39