Messi ‘sulmon’ rekordet e Peles dhe Muellerit

Messi ‘sulmon’ rekordet e Peles dhe Muellerit
më 22/10/2012 9:22

Cassano shkëlqeu me Interin ( VIDEO)

Cassano kur luante te Interi
më 21/10/2012 17:10

Wenger: Kjo ishte paraqitja më e keqe e sezonit

Menaxheri i Arsenalit, Arsene Wenger
më 21/10/2012 12:37

Juventus gjunjëzon Napolin (Video)

Juventus
më 20/10/2012 21:12

Chelsea i pamposhtur! VIDEO

Juan Mata
më 20/10/2012 16:12

Iniesta: Nuk kemi video të Pepes

Iniesta deklaroi se këto raportime të medias nuk janë të vërteta dhe lojtarët e Barcelonës nuk kanë parë kurrë video të Pepes apo ndonjë kolegu tjetër
më 19/10/2012 15:32

Besart Berisha nuk i përgjigjet ftesës për Kombëtaren

Berisha nuk planifikon t'i përgjigjet pozitivisht ndonjë ftese eventuale të De Biasit për të luajtur për Kombëtaren kuqezi
më 19/10/2012 14:17

Galliani: Allegri do ta ringjallë Milanin

Galliani: Allegri do ta ringjallë Milanin
më 19/10/2012 12:56

Barcelona posedon një video kontroverse të Pepes

Besohet se në këtë iniciativë dorë ka pasur Tito Vilanova, me instruksione të paraardhësit të tij Pep Guardiola.
më 19/10/2012 9:57

UEFA, mundësi për përjashtim të futbollit serb nga të gjitha garat

Futbolli i Serbisë do të mund të përjashtohej nga të gjitha garat e UEFA-s për arsye të incidentit racist të tifozëve në ndeshjen kundër Anglisë (U-21) në Krushevac
më 18/10/2012 20:21