Allegri: Milani do të kthehet

Massimiliano Allegri
më 14/10/2012 20:01

Siti këshillon të rinjtë: Mos u bëni si Baloteli!

Marrëdhënia e Mario Balotelit me Mançester Sitin është përkeqësuar aq shumë, sa klubi anglez ka nxitur futbollistët e akademisë që të mos ndjekin “vlerat e tij të sjelljes”
më 14/10/2012 16:33

Xavi: Messi, më i miri i të gjitha kohërave

“Në zhveshtore, Leo Messi është ndoshta më i qeti, një person i jashtëzakonshëm. Numër një. Për mua, ai është më i miri i të gjitha kohërave dhe i ka kaluar të gjithë”.
më 14/10/2012 11:56

Mourinho e krahason veten me Jezuin?

Mourinho e krahason veten me Jezuin?
më 13/10/2012 18:08

Disfatë e hidhur e Shqipërisë përballë Islandës (VIDEO)

Shqipëria pëson një disfatë të hidhur në shifrat 2-1 përballë një Islande cinike por të saktë në “Qemal Stafa”
më 13/10/2012 15:21

De Biasi: Dy pakujdesi, dy gola

“Islanda e arriti fitoren edhe falë atij faulli të falur nga gjyqtari, të cilin e shndërruan në gol. Pësuam dy herë nga ato pozicione që unë i druhesha gjatë gjithë javës, ku kemi punuar shumë në këtë drejtim, por nuk mundëm që t’i ndalnim. Është një humbje që djeg shumë”, ka thënë italiani
më 13/10/2012 13:43

Messi “tërheq” edhe Argjentinën

“Pleshti” ishte ai që zhbllokoi ndeshjen në minutën e 65, ndërsa Aguero Vulosi 3 pikëshin. Perla e dytë e sulmuesit të Barcelonës erdhi në minutën e 79 të takimit, duke hedhur në tapet kampionët e Amerikës Latin
më 13/10/2012 11:44

Cana: Në shtëpi, gjithmonë fitore

“Shqipëria do të zbresë gjithmonë në fushë për tri pikët kur bëhet fjalë për ndeshjet brenda”, ka thënë Cana
më 12/10/2012 16:57

Gjermania është nën presion

Gjermania është nën presion
Gjermani më 12/10/2012 9:37