Fitore e vështirë e Chelsea

Chelsea fiton duke mbajtur kryesinë e tabelës
më 24/09/2012 15:40

John Terry heq dorë nga përfaqësuesja

John Terry heq dorë nga përfaqësuesja
më 24/09/2012 10:26

(VIDEO)Arsenali i pamposhtur!

Arsenal 1-1 Manchester City
më 23/09/2012 19:18

Mourihno: Do të kthehem në Angli, premtoj!

Jose Mourihno
më 23/09/2012 10:44

Pirlo i ri është Marco Verratti

Marco Veratti
më 22/09/2012 19:26

Shkëndi-Teteks, policia kërkon korrektësi nga tifozët

Shkëndi-Teteks, policia kërkon korrektësi nga tifozët
Tetovë më 22/09/2012 16:10

Chelsea: policia të hetojë racizmin ndaj John Obi Mikel

Chelsea: Stop racizmit!
më 22/09/2012 15:09

Për 27 vjet në Milan, Berlusconi ka shkarkuar vetëm 3 trajnerë

Shpresa e trajnerit përforcohet nëse shikohet e kaluara, gjatë të cilës presidenti Silvio Berlusconi dhe administratori Adriano Galliani kanë shkarkuar vetëm tre trajnerë në 27 vjet
më 21/09/2012 21:51