Topi i Artë duhet t’i takojë një spanjolli – mendon Blatter

Blatter: Mendoj se një lojtar spanjoll duhet të zgjidhet për çmimin pas asaj që arritën këtë vit në Kampionatin Evropian
më 06/09/2012 9:13

Juventus publikon listën e lojtarëve për LCH

Juventus publikon listën e lojtarëve për LCH
më 05/09/2012 17:14

Sër Fergi ia plotëson dëshirën e Usain Bolt

Njeriu më i shpejtë në botë dëshiron të luaj për "djajt e kuq"
më 05/09/2012 13:57

Nuk po bisedohet për kontratën e Messit

Superylli argjentinas ka kontratë me Blaugranët deri në vitin 2016
më 05/09/2012 9:23

City dhe United vrapojnë pas Ronaldos

Christiano Ronaldo
më 04/09/2012 15:55

Mega-transfer në Rusi! Hulk dhe Vicel në Zenit për 96 milionë euro!

Hulk dhe Aksel Vicel në Zenit
më 04/09/2012 10:51

Meireles lojtar i Fenerbahces

Chelsea e ka shitur mesfushorin Raul Meireles te Fenerbahce për një shumë prej tetë milionë funtesh
më 03/09/2012 22:38

Xhaka: Nuk festoj nëse shënoj ndaj Shqipërisë

Mesfushori me prejardhje nga Kosova që mbron ngjyrat e Zvicrës, Granit Xhaka, ka thënë se nuk do të festojë nëse shënon gol kundër Shqipërisë në ndeshjet kualifikuese
më 03/09/2012 20:31

Xhaka: Nuk festoj nëse shënoj gol ndaj Shqipërisë

Granit Xhaka
më 03/09/2012 18:40

Southampton bën ofertë për Del Pieron

Alesandro del Piero
më 03/09/2012 12:48