Shpëton Juve, mposhtet Chelsea (VIDEO)

Në takimet e djeshme, Juventus barazoi me rezultat 1-1 FC Nordsjaelland ndërsa Chelsea është mposhtur nga Shakhtar Donetsk me rezultat 2-1
më 24/10/2012 8:53

Pedro: Është e komplikuar të luash për Barcën

Pedro: Është e komplikuar të luash për Barcën
më 23/10/2012 16:55

Zanetti i ngazëllyer me progresin e Interit

Zanetti i ngazëllyer me progresin e Interit
më 22/10/2012 15:14

Messi ‘sulmon’ rekordet e Peles dhe Muellerit

Messi ‘sulmon’ rekordet e Peles dhe Muellerit
më 22/10/2012 9:22

Cassano shkëlqeu me Interin ( VIDEO)

Cassano kur luante te Interi
më 21/10/2012 17:10

Wenger: Kjo ishte paraqitja më e keqe e sezonit

Menaxheri i Arsenalit, Arsene Wenger
më 21/10/2012 12:37

Juventus gjunjëzon Napolin (Video)

Juventus
më 20/10/2012 21:12

Chelsea i pamposhtur! VIDEO

Juan Mata
më 20/10/2012 16:12

Iniesta: Nuk kemi video të Pepes

Iniesta deklaroi se këto raportime të medias nuk janë të vërteta dhe lojtarët e Barcelonës nuk kanë parë kurrë video të Pepes apo ndonjë kolegu tjetër
më 19/10/2012 15:32