Argjentina u thotë tifozëve të qëndrojnë larg stadiumit

Foto nga dhuna në stadium
Argjentinë më 03/08/2013 12:52

Bajrami: “Do të bëjmë një Shkëndijë të fortë”

Bajrami kthehet në Tetovë, por tani me fanellën kuqezi të Shkëndijës
Shkup më 02/08/2013 16:56

Ronaldo do të rikthehet në Manchester United

Sulmuesi i Realit, Cristiano Ronaldo
më 02/08/2013 16:36

Pogba dëshiron të shkruaj histori në Juventus

Mesfushori i Juventusit, Paul Pogba dhe sulmuesi Mirko Vucinic
më 02/08/2013 16:08

Ancelotti: Ronaldo do të luajë aty ku dëshiron, skuadra ishte mirë

Carlo Ancelotti - Real Madrid
më 02/08/2013 12:24

Mourinho e mundi Interin e tij (Video)

Eden Hazard duke uruar golashënuesin Oscar
më 02/08/2013 10:55

Kukësi, kjo skuadër që vazhdon të fiton

Futbollistët e Kukësit
Tiranë më 01/08/2013 23:13

Messi prezanton këpucët e reja “shpejtësia e re e dritës” (Video)

Lionel Messi
më 01/08/2013 16:52

Shpërthen “Ecolog”, për një ditë mblodhi më të mirët

Ardian Nuhiu përsëri me fanellën kuqezi
Tetovë më 01/08/2013 15:31

Kukësi nikoqir i ukrainasve

Pamje nga ndeshja Sarajeva - Kukësi
Tiranë më 01/08/2013 12:37