Juve ekip e madhe sa Barca e Real

Fernando Lorente në zhveshtoret e Juventusit
Torino më 20/07/2013 17:24

Berat Jakupi kampion Evropë për Universitete

Berat Jakupi i gëzuar pas fitores në finale
Budapestë më 20/07/2013 16:45

Kthehet Enrique në Barcelonë, tani si trajner

Luis Enrique ishte trajner i Barcelona B
Barcelonë më 20/07/2013 16:13

Kobe: “Milanin e kam në zemër”

Kobe Brayan mem fanellën e AC Milan
Milano më 20/07/2013 13:09

Sulmi “vrasës” i PSG-së, Cavani – Ibrahimoviq

Priten shumë gola nga Ibrahimoviq dhe Cavani
Paris më 20/07/2013 13:05

Rishfaqet tumori, Vilanova lë Barcelonën

Tito Vilanova
më 19/07/2013 18:45

Kampionja ballkanike, ‘Bleri’ pritet nga Teuta Arifi

Arifi dhe Seferi
Tetovë më 19/07/2013 18:31

Hidhet shorti për rrethin e tretë të Ligës së Kampioneve

Shorti i Ligës së Kampioneve
Nion më 19/07/2013 14:13

Kukësi fitoi boshnjakët, Turnova humbë në Split (VIDEO)

Pamje nga ndeshja Hajduk - Turnova
më 19/07/2013 0:44

Shkupi niset për përgatitje në Strugë

Stërvitjet tani do të zhvillohen në Strugë
Shkup më 19/07/2013 0:40