(VIDEO) Akuzohet Xhaka: Nuk i’a dha gol Shqipërisë!

Gjaka huqi me qëllim apo thjeshtë nuk pati fat
më 12/09/2012 17:31

(VIDEO): Barça gjeti një Messi të ri!

Brahimi sikur Messi
më 12/09/2012 13:14

Fiton Spanja e Italia, ndalet Anglia

Italia fitoi pa shkëlqim ndaj Maltës 2-0 me gola të Destros dhe Pelusos. Gjermania fiton ngushtë ndaj fqinjëve austriakë 1-2, me gola të Reus dhe Ozil me penallti
më 12/09/2012 9:09

Zvicër – Shqipëri 2-0 (VIDEO)

Përfaqësuesja e Zvicrës ka shënuar fitore prej 2-0 përballë Shqipërisë në takimin e vlefshëm kualifikues për Kampionatin e ardhshëm Botëror
më 11/09/2012 22:25

De Biasi: Lojtarët ta frenojnë entuziazmin!

De Biasi
Zvicër më 11/09/2012 14:02

Cana, frikë nga tifozët dhe kapiteni

Pesëshja shqiptare e Zvicrës
më 11/09/2012 11:44

De Biasi: Turp të luash për kombëtare tjetër

Gianni De Biasi
më 11/09/2012 8:53

Tifozat shigjetojnë shqiptarët që luajnë me Zvicrën

Tifozat shigjetojnë shqiptarët që luajnë me Zvicrën
më 10/09/2012 19:25

Vilanova dhe Guardiola nuk dallojnë shumë

Ronald Koeman: “Fillimisht, u befasova nga vendimi për ta caktuar Titon, por Barca po luan po aq lojë entuziaste sikur në vitin e kaluar”
më 10/09/2012 16:26