Nexhat Shabani mund të largohet nga reprezentacioni

Drejtori sportiv i KF Shkupi dhe zëvendës seleksionues i reprezentacionit të Maqedonisë Nexhat Shabani
Shkup më 16/06/2013 15:48

Kryesia e Shkupit: Do të formojmë ligën shqiptare

Pamje nga konferenca pë shtyp (Meriton Berisha, Nexhat Shabani dhe Visar Ganiu)
Shkup më 16/06/2013 15:26

Xhemaili i sigurt te Napoli

Bogovinasi mbetet edhe më tej te klubi i Napolit
Napoli më 16/06/2013 14:24

Baftiu shpreson në medalje nga evropiani

Disa nga mundësit e KM Liria pjesë e reprezentacionit të Maqedonisë
Shkup më 16/06/2013 14:14

Drita “luftë” me gjyqtarët, nuk përfundon ndeshja

Nuk e pritën fundin e ndeshjes
Shtip më 12/06/2013 18:54

Torres me numër 9 te Barcelona

Chelsea kërkon 18 milion euro për Torresin
Barcelonë më 12/06/2013 13:25

Për Dritën, “o sot o kurrë”

Ekipi i Dritës ka futbollistë me shumë përvojë
Shkup më 12/06/2013 10:51

Argjentina gati buletin për Brazil

Argjentina shumë afër kualifikimit për botëror
më 12/06/2013 10:01

Galatasaray e dëshiron Shaqirin

Shaqiri me Bayernin ka kontratë deri në vitin 2016
më 12/06/2013 8:56

Diti eliminoi edhe kroatin Shabanov

Shëndrit Deari ka vazhduar me paraqitje të mira
Beograd më 12/06/2013 8:48