Bajramaj dhe Gjermania kampione të Evropës

Festa e futbollisteve gjermane
më 29/07/2013 10:24

Edhe pak orë dhe Bale i thotë PO Realit

Postimi i Bales në Twitter: "Unë jam lojtar i ri i Real Madridit"
Madrid më 29/07/2013 10:15

Mourinho cakton çmimin e Rooneyt, ai nuk kushton as 40 milionë

Jose Mourinho dhe Wayne Rooney
më 28/07/2013 16:38

Kthehet tika-taka e Barçës (VIDEO)

Festa e futbollistëve të Barcelonës
më 28/07/2013 11:45

Gostivari godet fortë në miqësore

Xhihan Seferi shënoi dy gola
Shkup më 28/07/2013 11:30

Barça ka gati 30 milionë euro për David Luiz

Barcelona vazhdon të "vrapojë" pas David Luiz
Barcelonë më 27/07/2013 16:23

Napoli nuk ndalet, kërkon Sanchezin nga Barcelona

Alexis Sanchez
Napoli më 27/07/2013 16:18

Superkupa gjermane, super ndeshja e radhës

Duel i dy ekipeve të mëdha gjermane
Dortmund më 27/07/2013 12:18

Shkupi vazhdon të shkëlqej, rrëzoi edhe Hajvalinë

Mentor Idrizi shënoi golin e tij të parë që kur u kthye te KF Shkupi
Strugë më 27/07/2013 1:32