Mourihno: Do të kthehem në Angli, premtoj!

Jose Mourihno
më 23/09/2012 10:44

Pirlo i ri është Marco Verratti

Marco Veratti
më 22/09/2012 19:26

Shkëndi-Teteks, policia kërkon korrektësi nga tifozët

Shkëndi-Teteks, policia kërkon korrektësi nga tifozët
Tetovë më 22/09/2012 16:10

Chelsea: policia të hetojë racizmin ndaj John Obi Mikel

Chelsea: Stop racizmit!
më 22/09/2012 15:09

Për 27 vjet në Milan, Berlusconi ka shkarkuar vetëm 3 trajnerë

Shpresa e trajnerit përforcohet nëse shikohet e kaluara, gjatë të cilës presidenti Silvio Berlusconi dhe administratori Adriano Galliani kanë shkarkuar vetëm tre trajnerë në 27 vjet
më 21/09/2012 21:51

Zvicër-Shqipëri, në analizën e New York Times

Xherdan Shaqiri hyri në fushë për të mbrojtur flamurin e kuq me kryqin e bardhë kundër zemrës së tij dhe me tre simbole në këpucë, flamurin shqiptar, atë të shtetit të Kosovës dhe atë zviceran. U ndesh kundër identitetit të tij, përballë Shqipërisë, kapiteni i së cilës, Lorik Cana është gjithashtu nga Kosova, shkruan NYT.
më 21/09/2012 10:42

Skandaloze: Mafia shqiptare trukon futbollin çek!

Mediet çeke shkruajnë se nuk janë vetëm gjyqtarët të korruptuar, por ata shpeshherë vepronin në bashkëpunim edhe me futbollistët
më 20/09/2012 20:46

Berlusconi: Më vjen turp nga Milani!

Silvio Berlusconi është i turpëruar nga fillim-sezoni i Milanit, ndërsa ndeshja e parë në Champions ndaj Anderlecht (0-0) e ka mërzitur jashtë mase
më 20/09/2012 20:44

Casillas nuk e festoi golin e Ronaldos?

Casillas nuk e festoi golin e Ronaldos
më 20/09/2012 18:07