Milani huazon Paton

Skuadra e Milanit edhe zyrtarisht do ta marrë në konsideratë huazimin e sulmuesit brazilian Alexandre Pato në afatin kalimtar të janarit
më 24/11/2012 13:11

Ja kandidatët për mbrojtës më të mirë të vitit

Federata Ndërkombëtare e Futbollit FIFA njoftoi emrat e 20 lojtarëve të cilët do të konkurrojnë p titullin mbrojtësi mw i mirw i vitit për t'u bashkuar me ekipin ideal të vitit.
më 23/11/2012 16:54

Cristiano nuk është i lumtur në Madrid

Gjithashtu Cristiano nuk e kupton se si nuk ishte mes lojtarëve më të mirë të kampionatit spanjoll të sezonit të kaluar edhe pse fitoi titullin me Realin dhe shënoi plot 46 gola
më 23/11/2012 14:11

Hapet turneu “Kupa e Flamurit”

Kupa e Flamurit” mbahet në kuadër të projektit “100 vjet pa Shqipërinë”
më 23/11/2012 12:55

Lazio-Tottenham, përgjaket Roma

Ka nisur në mënyrën më të shëmtuar të mundshme sfida e sotme e Europa League mes Lazios dhe Tottenham Hotspurs
më 22/11/2012 17:21

(Video) Reali eliminon Cityn, Dortmundi – Ajaxin

Pas xhiros së pestë, Borussia Dortmundi numëron 11 pikë, ndërsa Real Madridi tetë pikë. Ajaxi dhe Manchester City do të kërkojnë një vend në Europa League.
më 22/11/2012 10:48

(Video) Messi “pushton” Moskën

Xavi-Fabregas-Iniesta zotëruan lojën duke bërë që përveç fillimit të ndeshjes, Barcelona të mos kishte aspak probleme në këtë transfertë
më 21/11/2012 10:29