Guardiola stërvitje të lehtë për agjëruesit Shaqiri dhe Ribery

Edhe pse luajnë në klub profesionist, nuk hjekin dorë nga agjërimi
Munich më 13/07/2013 15:24

Ambrosini i lumtur te Fiorentina, Milani e kaluar

Massimo Amborisini me fanellën e Fitroentinës
më 13/07/2013 11:47

Abate në radarët e Arsenalit

Abate është kërkuar edhe nga rusët e Zenit
Londër më 13/07/2013 11:40

Shaqiri selam Mehmedit: “Mirësevjen vëlla”

Dy futbollistët shqiptarë tani do të jenë kundërshtarë në Bundesligë
më 12/07/2013 12:12

Alcantara bëhet i Bayernit

Përfundon aventura me Barcën
më 12/07/2013 11:13

Admir Mehmeti huazohet te Freiburg

Admir Mehmedi me fanellë të Dinamo Kiev
më 11/07/2013 11:22

Xherdan Shaqiri: Urime Ramazanin

Shaqiri do të jetë një nga lojtarët që ka vendosur të agjëroj Ramazanin
Munich më 10/07/2013 8:25

El Clasico e parë me 27 tetor

“El Clasico” mes Barcelonës dhe Realit zhvillohet me 23 mars në “Camp Nou”
Madrid më 10/07/2013 8:12