A ka kush i jep karton referit? E rrëzoi lojtarin! (Video)

A ka kush i jep karton referit?
më 14/08/2013 15:30

Trendi i ri i shqiptarëve: Adnan Januzaj thuaj “PO” Shqipërisë

Trendi i ri i shqiptarëve: Adnan Januzaj thuaj “PO” Shqipërisë
më 14/08/2013 14:37

Mediat belge: Januzaj ka zgjedhur Shqipërinë

Supertalenti shqiptar i Manchester United
më 14/08/2013 12:26

Itali – Argjentinë, formacionet e mundshme

Sonte luhet miqësorja ndërmjet Italisë dhe Argjentinës
më 14/08/2013 11:47

Katër shqiptar do ta sulmojnë Brazilin sot

Katër shqiptar do të sulmojn brazilin sot
më 14/08/2013 11:27

Giggs: Nuk më bëjnë përshtypje shpenzimet e Cityt

Legjenda e Manchester United, Ryan Giggs
më 13/08/2013 19:36

Edhe Manchester United e dëshiron Bale

Gareth Bale me shumë oferta, por Tottenham nuk e liron
Londër më 13/08/2013 9:54

De Biazi e dëshiron Januzajn në kombëtare

Adnan Jonuzaj do të ishte armë e fortë e kombëtares së Shqiipërisë
Tiranë më 13/08/2013 9:27

Formacioni që pritet të shkëlqejë në Premier League

Manchester United
më 12/08/2013 20:01