Intervista e Ibras pas ndeshjes ka marrë vëmendjen e të gjithëve: Luanët nuk shërohen si njerëzit (Video)

Intervista e Ibras
Bota më 19/11/2017 13:31

E bujshme, mediat zbulojnë skuadrën e re të Murinjos

Hoze Murinjo
më 19/11/2017 11:14

Trajneri i PSG: Neymar nuk do të shkojë askund

Unai Emery
më 18/11/2017 21:32

Bale drejt Unitedit?

Gareth Bale
më 18/11/2017 21:27

Hulumtimi shokues: Pronarët e Milanit janë të zhytur në borgje

Lojtarët e Milanit duke festuar
më 17/11/2017 21:19

Zidane nuk përjashton mundësinë për Neymar

Zidane
më 17/11/2017 21:13

Buzëqesh Manchester United, kthehen Ibrahimovic dhe Pogba

GettyImages-687899548-780x439
më 16/11/2017 15:08

Isco rikuperohet për derbin madrilen

auto_Isco1504858664
më 16/11/2017 15:04

Insigne falënderon De Rossin: Do të luaja edhe si portier

Insigne
më 16/11/2017 15:01