Basket dhe nacionalizëm, sharje kundër serbëve e maqedonasve (VIDEO)

Loja e basketbollit ndërmjet Tiranës dhe Karposh Sokolit
më 18/01/2017 14:27

Messi zbulon shokun më të mirë, nuk është futbollist i Barcelonës (FOTO)

Lionel Messi
më 18/01/2017 14:12

Australian Open, Djokoviq vazhdon rrugëtimin drejt raundit të dytë

Novak Djokoviq
më 17/01/2017 20:12

Galliani zbulon përforcimin e madh të Milanit (FOTO)

Adriano Galliani
më 17/01/2017 15:14

Juventusi e vodhi llogon e klubit nga një shitës suxhuku! (FOTO)

Juventus
më 17/01/2017 15:11

Joshua – Klitschko thyen rekordin britanik për shikueshmëri

Joshua - Klitschko
më 17/01/2017 15:09

Juventus publikon logon e re të klubit

Juventus
Shkup më 17/01/2017 11:28

Rrëfimi shokues i futbollistit të Sopotit: Luaj edhe pa ngrënë, kam 4 muaj pa rrogë

Janot Tadjong
më 16/01/2017 13:07

Flet njeriu që ia shkaktoi humbjen e parë Realit pas 40 ndeshjeve

Jorge Sampaoli
më 16/01/2017 12:48

Jahmir Hyka transferohet në SHBA

Jahmir Hyka
më 16/01/2017 12:41