Fiorentina i mban leksion Milanit (VIDEO)

Milani është thelluar edhe më shumë në krizë pas disfatës me rezultat 3-1 të pësuar nga Fiorentina në sfidën e zhvilluar të dielën në San Siro
më 11/11/2012 18:53

Inter, rikthehet SuperMario?

Lajmi i mirë është se Stramaccionin deri tani ka treguar se mund të menaxhojë më së miri lojtarë të tillë dhe të njëjtën punë si me Cassanon do të bënte edhe me SuperMarion.
më 11/11/2012 17:24

Sllovenet, të bindura për sukses kundër Prishtinës

Sllovenet, të bindura për sukses kundër Prishtinës
më 11/11/2012 11:51

Të dënohet arbitri i ndeshjes Juve -Inter

Artbitri Paolo Tagliavento
Itali më 10/11/2012 17:56

Oscar: Chelsea është ‘Brazili i kaltër’

“Është kënaqësi për mua që të luaj në një ekip sulmues sikur ky. Unë jam brazilian dhe kështu që më pëlqen ky stil i lojës”.
më 09/11/2012 18:56

Xhaka: S’dua të jem rezervë

Kosovari me nënshtetësi zvicerane edhe një herë ka shprehur pakënaqësinë e tij me rolin e zëvendësuesit
më 09/11/2012 16:24

Xavi ose Iniesta meritojnë Topin e Artë

Ish reprezentuesi gjerman, Lothar Matthaus mendon se njëri prej mesfushorëve të Barcelonës, Xavi ose Andres Iniesta e meriton të fitojë Topin e Artë
më 09/11/2012 9:24

(Video): Dy ndeshje pauzë për ‘kung funë e Ibrakadabra’

Zllatan Ibrahimoviç në stilin e karates nokauton portierin
më 08/11/2012 12:36