Cech i lut tifozët t’ia japin një shans Benitezit

Cech i lut tifozët t’ia japin një shans Benitezit
më 26/11/2012 18:56

(Video) Barça shkatërron çdo kënd që i del para

Barcelona shkon në kuotën e 37 pikëve, plot +11 ndaj Real Madridit
më 26/11/2012 9:13

Milani nënshtron kampionin (VIDEO)

Ka mjaftuar një gol që Milani ta shënojë fitoren e madhe kundër Juventusit
më 25/11/2012 23:08

(Video) Real Madrid gjunjëzohet nga andaluzianët

Ata u treguan agresivë ndaj skuadrës mbretërore që e largon edhe më shumë nga kreu i klasifikimit.
më 25/11/2012 13:22

(Video) NBA: Allen hero në fitoren e Heat

Allen ai që u konsiderua heroi i vërtetë me treshen e realizuar për fitore 18.2 sekonda pa mbaruar takimi
më 25/11/2012 11:11

Ibra i sjell fitoren PSG-së

Ibra i sjell fitoren PSG-së
më 24/11/2012 20:03

Benitez: Cole dhe Lampard do të largohen

Dyshja me përvojë e Chelseat është cak i kërkimeve nga klube nga MLS dhe gjiganti francez PSG, ndërsa është Benitez ai që u tregua i sinqert
më 24/11/2012 15:39

Milani huazon Paton

Skuadra e Milanit edhe zyrtarisht do ta marrë në konsideratë huazimin e sulmuesit brazilian Alexandre Pato në afatin kalimtar të janarit
më 24/11/2012 13:11