Iniesta, organizatori më i mirë

Andres Iniesta
më 16/01/2013 10:41

V.Boas: Chelsea mësim i mirë

Villas-Boas
më 16/01/2013 10:36

Vedat Muriqi, futbollisti me këmbë nr. 48.5

Vedat Muriqi
më 15/01/2013 11:50

Ibrahimoviç përqesh Messin dhe CR7

Zlatan Ibrahimoviç dhe Lionel Mesi
më 15/01/2013 11:29

Portieri nga Tetova, përforcon PSG-në

Enes Azizi
më 15/01/2013 10:52

Ujkani në Inter ?!

Samir Ujkani
më 14/01/2013 21:28

Bayern Munchen insiston për Guardiolën

Pep Guardiola
më 14/01/2013 17:57

Lum ofertash drejt Erjon Bogdanit

Erjon Bogdani
më 14/01/2013 11:00