Henry lojtar i Arsenalit? (Video)

Goal raporton se më 1 janar hyn në fuqi marrëveshja mes Arsenalit dhe sulmuesit francez
më 05/12/2012 18:19

(Video) Plas sherri në Zenit, Hulk kërkon largimin

“Nëse nuk zgjidh problemet me të mund të largohem”, theksoi ish bomberi i Portos pas ndeshjes së fundit të grupit ndaj Milanit.
më 05/12/2012 14:15

Gjyqtari ndërron jetë pas rrahjes nga tre futbollistë

Një prokuror holandez ka ngritur padi, të martën, ndaj tre futbollistëve të rinj pas vdekjes së gjyqtarit anësor të ndeshjes së Kampionatit të të rinjve
më 05/12/2012 10:17

Ja rezultatet e LCH, Real Madrid deklasoi Ajax-in! (Video)

Mancini dhe Man City kthehen në shtëpi me duar të zbrazura
më 04/12/2012 23:46

Neymar: Messi duhet ta fitojë Topin e Artë

“Fituesi do të jetë Messi pasi ai ka kaluar një sezon të jashtëzakonshëm. Ronaldo ka pasur një sezon të shkëlqyeshëm po ashtu, andaj do të jetë një garë e ngushtë dhe ngazëlluese, por Messi duhet të jetë fitues”, ka thënë Neymar
më 04/12/2012 18:23

(Video) Lebron James “Sportisti i Vitit”

Shtatlarti i skuadrës nga Florida cilësohet si një nga sportistët më të mëdhenj të basketbollit amerikan
më 04/12/2012 14:54

Kur luan Hernandez, krimi në Meksikë ndalet

Sulmuesi i Manchester Unitedit, Javier Hernandez, është aq i popullarizuar në vendlindjen e tij, Meksikë, saqë kur ai luan, krimi për pak orë ndalet
më 04/12/2012 9:45

Milani mendon seriozisht për Ballotelin

Sulmuesi i Manchester Cityt, Mario Balotelli, është i ngazëllyer nga mundësia për të kaluar te Milani në afatin kalimtar të janarit
më 03/12/2012 22:37

Fergie: Vetëm Mourinho mund të zëvendësojë

Ferguson është përgjigjur kështu: “Absolutisht, ai mund ta drejtojë çdo ekip
më 03/12/2012 18:32

(Video) Leo Messi shumë pranë rekordit të ri

SuperMessi tashmë është vetëm një gol larg rekordit të legjendës Gerd Mueller
më 03/12/2012 12:26