Kosova kundërshton vendimin e UEFA-s për Gjibraltarin

Kosova
më 03/10/2012 10:53

Bate surprizon Bajernin, fiton Barca

Bate Borisov dhe Shakhtar Dontesk janë suprizat e të martës në Ligën e Kampioneve
më 03/10/2012 9:04

Real, sherr Mourinho-Ramos

Fitorja 5-1 ndaj Deportivos në kampionat nuk ka qetësuar situatën tek Reali i Madridit, me trajnerin Mourinho dhe mbrojtësin Ramos që duket se janë përfshirë në një zënkë të ashpër në distancë midis tyre
më 02/10/2012 20:25

Ibrahimoviç: Messi nuk duhet të shpallet fitues i topit të artë!

Ibrahimoviç: Messi nuk duhet të shpallet fitues i topit të artë!
më 02/10/2012 15:05

Benfica-Barcelona, përplasja e madhe e Grupit G

Benfica pret Barcelonën në gjiron e dytë të Champions Legue
më 02/10/2012 14:25

Vilanova “snobon” El Clasicon për Ch. League

Lajmi i mirë për Vilanovën në prag të kësaj ndeshjeje është rikthimi në fushë i kapitenit Pujol
më 02/10/2012 9:21

Shaqiri: Në fund duhet të jemi në vend të parë

Shaqiri: Në fund duhet të jemi në vend të parë
më 01/10/2012 13:40