(Video) Liga e kampionëve, fitojnë PSG dhe Juventus

CHL, fiton Juventusi dhe PSG-ja
më 12/02/2013 22:49

Iniesta: Bayern ekipi i duhur për Guardiolën

Andres Iniesta
më 12/02/2013 16:56

Tifozët e Lazios fyejnë Valon Behramin

Valon Behrami
Romë më 11/02/2013 16:58

(Video) Armend Alimi vendimtar në fitoren e Nea Salamis

Armen Alimi - Nea Salamis
Qipro më 11/02/2013 10:41

Kone: Luaj për Greqinë por jam shqiptar!

Panajotis (Gjergji) Kone - Bolonja
Itali më 11/02/2013 0:26

(Video) Nigeria kampione e Afrikës

Mba, shënoi golin e fitores
Afrikë më 11/02/2013 0:17

Barcelona e pamëshirshme ndaj Getafes, fiton 6:1

Messi vazhdon me serinë e golave.
Spanjë më 10/02/2013 16:17

Real Madridi demolon Sevillën – Het-trek i Ronaldos

Ronaldo shënon het-trikun e tij të 20-të për Real Madridin
Spanjë më 10/02/2013 10:45

Modriç: Nuk guxojmë të humbim Ronaldon

Luka Modriç
Spanjë më 09/02/2013 17:57