City dhe United vrapojnë pas Ronaldos

Christiano Ronaldo
më 04/09/2012 15:55

Mega-transfer në Rusi! Hulk dhe Vicel në Zenit për 96 milionë euro!

Hulk dhe Aksel Vicel në Zenit
më 04/09/2012 10:51

Meireles lojtar i Fenerbahces

Chelsea e ka shitur mesfushorin Raul Meireles te Fenerbahce për një shumë prej tetë milionë funtesh
më 03/09/2012 22:38

Xhaka: Nuk festoj nëse shënoj ndaj Shqipërisë

Mesfushori me prejardhje nga Kosova që mbron ngjyrat e Zvicrës, Granit Xhaka, ka thënë se nuk do të festojë nëse shënon gol kundër Shqipërisë në ndeshjet kualifikuese
më 03/09/2012 20:31

Xhaka: Nuk festoj nëse shënoj gol ndaj Shqipërisë

Granit Xhaka
më 03/09/2012 18:40

Southampton bën ofertë për Del Pieron

Alesandro del Piero
më 03/09/2012 12:48

Kryendeshja i takon Romës

Interi gjynjëzohet si nikoqir
më 03/09/2012 8:40

Arsenali fiton Liverpoolin me 2-0

Arsenali fiton Liverpoolin me 2-0
më 02/09/2012 17:52