Ja lojtarët që do ta fitonin Topin e Artë nëse nuk do të ekzistonin Ronaldo dhe Messi

Topi i Artë
më 14/12/2017 22:06

Bonucci: “Pse e braktisa Juventusin për Milanin”

Leonardo Bonucci
më 14/12/2017 22:00

Vettel: Nëse përmirësohemi si këtë vit, titullin e kemi në xhep

Sebastian Vettel me Ferrarin e tij
më 14/12/2017 21:40

Kadriu po largohet nga Rabotniçki

Florian Kadriu
Shkup më 14/12/2017 17:08

Houston nuk njeh kundërshtarë, Boston rikthehet te fitorja (Video)

buston
më 14/12/2017 11:05

Shkupi – Vardari nuk luhet në Çair

Vardari - Shkupi 1-1
Shkup më 13/12/2017 16:16

City ‘divorc’ me Nike, kalon tek ‘Puma’

Manchester City
më 13/12/2017 16:01

Vardari mbyll sezonin me minus tetë pikë ndaj Shkëndijës

Besir Demiri i Vardari në ndeshjen ndaj Rabotniçkit
Shkup më 13/12/2017 15:57

De Biasi përballë Scolarit për pankinën e Australisë

Gianni de Biasi
më 13/12/2017 15:15

Shkëndija po përgatit listën e largimeve dhe përforcimeve

KF Shkëndija gjatë stërvitjeve
Tetovë më 13/12/2017 13:14