Kushti i Biel për Timberlake: Nuk e dua Cameron Diazin në dasmë

Kushti i Biel për Timberlake: Nuk e dua Cameron Diazin në dasmë
më 03/05/2012 21:18

Një yll për Scarlett Johansson

Scarlett Johansson
më 03/05/2012 15:12

Roberts dhe Clooney mbrojnë të drejtën e privatitetit

Julia Roberts dhe George Clooney
më 02/05/2012 15:25

Jessica Simpson bëhet nënë

Jessica Simpson
më 02/05/2012 9:07

Dafina dhe Ledri, çift apo jo ?!

Ledri dhe Duffy kanë qenë bashkë edhe në Los Angeles, ku bukuroshja ka xhiruar klipin e saj më të ri “Tonight”
më 01/05/2012 0:32

Stresi ‘shuan’ pasionin

më 07/03/2012 21:01

Kunis: Jam më e bukur se kurrë

Mila Kunis
më 05/03/2012 21:11