Kësaj radhe, Rita tregon të pasmet! (FOTO)

Rita Ora tregon pak më shumë se sa që duhet
më 10/07/2012 9:30

Dafina operon përsëri hundën dhe buzët

Një nga këngëtaret me vokalin më të mirë të skenës deri më tani, ka kryer disa ndërhyrje kirurgjikale për t’u zbukuruar e për t’iu përshtatur thënies se skena dëshiron estetikë
më 09/07/2012 22:24

Nicole Scherzinger, në top formë si çdoherë (FOTO)

Nicole Scherzinger, në top formë si çdoherë (FOTO)
më 09/07/2012 18:34

Cana pushon në Dhërmi me të dashurën e re

Cana pushon në Dhërmi me të dashurën e re
më 09/07/2012 14:56

Burimi nga Shkupi kërcen me Rihannën! FOTO

Burimi duke kërcyer me Rihanna
më 08/07/2012 21:16

Floriana Garo, vajza e motit në “ABC” përfaqëson Shqipërinë në “Miss World”

Krahas Martina Ivezajt e cila do të përfaqësojë Gjermaninë në ”Miss World”, një tjetër shqiptare do prezantojë Shqipërinë në këtë event bukurie
më 08/07/2012 17:16

Balotelli i kërkoi Rafaellas të abortonte

Balotelli i kërkoi Rafaellas të abortonte
më 08/07/2012 2:32

Adelina Ismajli me videoklip të ri (VIDEO)

Videoklipi u xhirua në Vlorë
më 07/07/2012 21:08

“O Dafinën o familjen”, Xheri i vendos kushte Ledrit

Është bërë tashmë i njohur lajmi mbi ndarjen e Ledri Vulës dhe Dafina Zeqirit
më 07/07/2012 17:52