Jessica Biel dhe Timberlake u martuan fshehurazi

Jessica Biel dhe Justin Timberlake
më 20/08/2012 11:10

(VIDEO) Beyonce me klip të ri: I was here

Beyonce me klip të ri
më 19/08/2012 21:41

Rita Ora në Tiranë për 100 vjetorin e Pavarësisë!?

Rita Ora në Tiranë për 100 vjetorin e Pavarësisë!?
Tiranë më 19/08/2012 16:39

Miss Kina fiton çmimin Miss Bota 2012 (VIDEO)

Miss Bota 2012
Kinë më 18/08/2012 22:14

(FOTO) Angelina dhe Brad Pitt të martuar

Këto janë foto të cilat janë bërë në vitin 2004 kur Bred dhe Angie së bashku xhiruan filmin “Mr and Mrs Smith”
më 18/08/2012 14:28

Kaltrina Selimi: Mendon se është ende herët për fëmijë

Kaltrina, ende herët për fëmijë
më 18/08/2012 12:59

Jennifer Aniston kërkon marrëveshje para-martesore

Jennifer dhe Justin
më 17/08/2012 17:13