Monica Belluçi: Nuk kam nevojë për tim shoq, ja pse jemi bashkë

Monica Belluçi
më 26/09/2012 18:52

Hic më pak se 20 mije euro për 16 milionë klikime ka marrë Rovena!

Rovena Stefa
më 26/09/2012 18:41

Jennifer Aniston nuk e do nënën e saj në dasëm

Jennifer Aniston nuk e do nënën e saj në dasmën e saj
më 26/09/2012 14:12

Veshjet më të bukura të të gjitha kohërave të çmimeve “Emmy”

Veshjet më të bukura të të gjitha kohërave të çmimeve “Emmy”
më 26/09/2012 10:40

Kanye West paralajmëron probleme nëse lansohet porno-video

Reperi amerikan, Kanye West, është diku në universin e madh të internetit, por superylli ka paralajmëruar të gjithë ata që mendojnë ta lansojnë këtë video, se do të përballen me probleme të mëdha
më 26/09/2012 8:59

Angelina Jolie në pritje të një transplanti mëlçie?

Angelina Jolie në pritje të një transplanti mëlçie?
më 25/09/2012 8:36

Afërdita Dreshaj dhe Anxhela Martini, zhveshur dhe bashkë në krevat (FOTO)

Afërrdita Dreshaj dhe Anxhela Martini
më 24/09/2012 18:47