Ami: Ndihem si në ëndërr për fëmijën

Ami dhe Ermali
më 19/06/2012 14:12

Mila Kunis: Nuk mendoj që jam seksi, por jam spirituoze

Për të ëndërrojnë meshkujt nëpër gjithë botën, por ajo nuk e ka të qartë pse është kështu
më 19/06/2012 9:54

Rita Ora shfaq pak më shumë se sa që duhet (FOTO)

Rita Ora
më 18/06/2012 13:39

Rosie: tash do zhvishem, në mot do aktroj

Rosie Huntington Whiteley
më 17/06/2012 11:52

Busta Rhimes sërish në Prishtinë

Busta Rhimes sërish në Prishtinë
Prishtinë më 16/06/2012 19:18

Aguilera bashkëpunon me të dashurin

Aguilera angazhoi ish-in Matthew Rutler për asistent të sajin
Nju Jork më 16/06/2012 12:16

Elvana Gjata fiton “Dancing With The Stars Albania 3?

Elvana Gjata
Tiranë më 15/06/2012 8:59