Ditari i shtatzënisë, fotoja më e re e Tunës (FOTO)

Tuna
më 20/02/2017 16:10

Bukuri Zane, rishfaqja, pas kaq vitesh, e një prej miss-eve më të bukura shqiptare (FOTO)

Zana Krasniqi
më 20/02/2017 16:07

Mes lotësh, Angelina flet për herë të parë për divorcin (VIDEO)

Angelina Jolie
më 20/02/2017 10:12

E ëmbël, shumë e ëmbël… Miriami ju përshëndet me foton e fundit të Ameli (FOTO)

Miriam Cani dhe bija, Ameli
më 20/02/2017 8:45

Linda Halimi kujton paragjykimet e viteve të para: Kur më thoshin “je nga fshati…”

Linda Halimi
më 20/02/2017 8:39

Lorik Cana zbulon pasionin e tij të ri (FOTO)

Lorik Cana- Gatim
më 19/02/2017 22:31

Presidenti i “Warner Bros”: Albumi i Dua Lipës do të tregojë gjerësinë e personalitetit të saj

Dua Lipa
më 19/02/2017 22:21

Çfarë bënte Bes Kallaku kur Xhensila xhironte klipin “Uh Baby”, Kida zbulon sekretin

Besi dhe Xhensila
më 19/02/2017 16:12

Kate Middleton përdor një produkt shumë të çuditshëm për lëkurën

Kate Middleton
më 18/02/2017 19:19

Trupi i përsosur i një femre duket kështu (Foto)

Kelly Brook
më 18/02/2017 18:16