Rihanna është fejuar me biznesmenin arab Hassan Jameel? #FOTO

rihanna
më 08/12/2017 16:46

Performanca e “dy shoqeve” ndez skenën e Këngës Magjike, por e qeshura e Sardit nuk duhet humbur (FOTO/VIDEO)

c5926e8e3b73bba7e4a89de5d8018877
më 07/12/2017 14:28

Forbes ka publikuar listën e 10 këngëtarëve më të paguar të vitit 2017

f753e091e0f8bd64fe5f75b7201f94c0
më 07/12/2017 12:01

Ju prezantojmë me vajzën e Cristiano Ronaldos, një yll kopertinash (FOTO)

Georgina dhe Ronaldo
më 06/12/2017 12:06

Rita Ora shkëlqen në shoqëri të Conor McGregor dhe Lewis Hamilton në British Fashion Awards 2017 (Foto)

Rita Ora dhe Lewis Hamilton
më 05/12/2017 11:01

Kjo na paska qenë arsyeja e vërtetë pse Selena Gomez u kthye me Justin Bieber

ffb887319cd619ad2560e6972369594f
më 04/12/2017 21:58

Rrëfimi prekës i aktorit të njohur: Kam miliona në bankë, por jam i vetëm

Morgan Freeman
më 04/12/2017 13:26

Aurela Gaçe na rrëfen momentet e vështira gjatë shtatzënisë së dytë, kur disa e paragjykonin

Aurela Gaçe kolegëve: Po i blini klikimet në You Tube
më 04/12/2017 13:00

Çifti i njohur i jep fund martesës 10-vjeçare?

Mustafa Sandal dhe Emina Jahoviç
më 03/12/2017 23:15

Kryeministri i Kosovës dhe bashkëshortja në një vallëzim romantik (VIDEO)

Ramushi dhe Anita
më 03/12/2017 14:17