Mediat shkruajnë se babai i Adelina Tahirit ka ndërruar jetë, reagon këngëtarja

Adelina Tahiri
më 22/11/2017 22:50

Kendall Jenner rrëzon nga froni Giselen si modelja më e paguar në botë

Kendall Jenner
më 21/11/2017 21:05

Big Mama, mesazh sensibilizues për fëmijët që vuajnë nga bullizmi!

Big Mama
më 21/11/2017 19:57

Adelina: Nuk kthehem më si këngëtare (Video)

Adelina Ismajli
Kosovë më 19/11/2017 13:55

Pas flirtit me Pitt, aktorja australine do të takojë Jolie, por reagimi i saj e bën të stepet

Brad Pitt dhe Angelina Jolie
më 18/11/2017 23:25

Miss Iraku dhe Miss Izraeli tronditin rrjetet sociale

Miss Izraeli dhe Miss Iraku
më 17/11/2017 13:47

Tuna zbulon të vërtetën e pathënë: Më dështoi plani i lindjes

Tuna
më 17/11/2017 13:31

Era Istrefi, me një menaxher të ri? Këngëtarja mbyll kontratën me të dashurin

Era Istrefi
më 16/11/2017 21:21

Nuk fshihen më, më në fund Justin dhe Selena fotografohen në momente intime

Selena Gomez dhe Justin Bieber
më 16/11/2017 21:13