Dua edhe me një sukses tjetër (FOTO)

Dua Lipa
më 17/10/2017 11:01

Bebe Rexha nis turneun e radhës

Bebe Rexha
më 17/10/2017 10:51

Lorik Cana rrëfen pengun e ceremonisë së lamtumirës nga futbolli

Lorik Cana
më 13/10/2017 18:09

E fshehta pas vetullës së prerë të Adelina Ismajlit: Ja çfarë i ka ndodhur këngëtares (Foto)

Adelina Ismajli
më 12/10/2017 20:35

Pique tregon të vërtetën mbi ndarjen me Shakirën!

Shakira dhe Pique
më 12/10/2017 16:47

Protagonistja e “Titanic” tregon sekretin e suksesit të filmit

LEONARDO-DICAPRIO-DHE-KATE-WINSLET-TITANIC-1997
më 10/10/2017 17:00

Melania ka një porosi për ish- gruan e Trump: Mos u sill si zonja e parë

Trump
më 10/10/2017 14:53

Rita Ora konfirmon datën e lansimit të këngës së re

Rita Ora
më 10/10/2017 8:45

Përse Charlotte quhet ‘princeshë’ dhe fëmijët e saj nuk do ta mbajnë këtë titull?

Jacintha Saldanha, një nga infermieret që merrej me princeshën Kate Middleton në një dhomë të spitalit, ku ajo ishte shtruar, e cila u mashtruar nga një telefonatë
më 10/10/2017 0:01

Skandal në “Dance with me”, Roberti shaktërron spektaklin, Alketa kërkon të mbyllen mikrofonat

Dance with me
më 09/10/2017 21:50