Stallone dhe Lundgren me një pozë kujtojnë meçin ikonik të zhvilluar para 32 vitesh ndërmjet Rocky Balboas dhe Ivan Dragos (Foto/Video)

Sylvester Stallone dhe Dolph Lundgren
Bota më 17/12/2017 11:51

Nuk do na e kishte marrë kurrë mendja, por kjo këngëtare shqiptare ka rrahur ish-in e saj

Era Rusi
Shqipëri më 17/12/2017 11:41

Nuk ia njohim ende të dashurin, po këngëtarja shqiptare do të martohet së shpejti

Adelina Tahiri
Shkup më 17/12/2017 11:35

Nuk ishte performancë, këngëtarja ka pasur marrje mendsh në gjysmëfinalen e ‘Kënga Magjike’

Kenga Magjike
më 16/12/2017 20:00

Arilena Ara e ftuar në finalen e “The Voice” të Rumanisë

Arilena Ara
më 15/12/2017 19:35

Familja mbretërore njofton datën e martesës së Meghan Markle dhe Princ Harry-it

Princ Harry dhe Meghan Markle
më 15/12/2017 16:14

Pas fotove, edhe shkëmbimi i unazave, shikoni momentin më të bukur nga dasma e Angela Martinit

a69502feeaddb8a4d656489c9096c2f3
më 15/12/2017 13:21

Pak para dasmës së Angela-s, nusja e ‘çmendur’ ndan me ne minutat e fundit si e fejuar #VIDEO

Angela Martini
më 14/12/2017 15:07

Adriana Lima: Nuk do të zhvishem më

Adriana Lima
më 13/12/2017 19:45