Femrat tërheqëse shikohen si objekte?

“Ende mbetet e paqartë pse truri femrën tërheqëse e vështron si objekt, ndërsa mashkullin si person”, ka deklaruar prof. Philippe Bernard
më 28/05/2012 21:42

Dushi i ftohtë ul peshën e trupit

Bëni dush të ftohtë për një trup më të mirë
më 23/05/2012 16:24

Dieta që na bën të bukur, thuani lamtumirë mishit

Ushqim
më 23/05/2012 14:52

Shtatzënia nuk shkakton karies në dhëmbë

Paraqitja e kariesit gjatë shtatzënësisë është zakonisht si pasojë e ndryshimeve të shprehisë së nënës
më 23/05/2012 13:41

Efektet e çokollatës në shëndetin tuaj

Cilat janë dobitë dhe rreziqet nga çokollata
më 21/05/2012 18:35

Gabimet që bëjnë femrat me grimin

Grimi vendoset në fytyrën të cilën paraprakisht e keni “ushqyer” me krem
më 15/05/2012 15:06

Kremrat e rrezitjes, shkaktare të kancerit të lëkurës?

Krem plazhe
më 15/05/2012 14:24

Pedikyr për këmbë perfekte gjatë verës

Si të keni thembra të shëndosha dhe të bukura gjatë verës
më 15/05/2012 14:12