5 pijet të cilat largojnë stresin

Çaji i gjelbër ul nivelin e stresit
më 13/06/2012 13:31

Sekreti për një fytyrë dhe trup të bukur

Cili është sekreti i bukurisë?
më 13/06/2012 13:04

Grimi ngjyrë ari, tendencë për këtë verë

Grimi i kësaj vere do të ketë përbërje të artë
më 13/06/2012 9:21

Gjumi i paktë rrit rrezikun për infarkt

Më pak se gjashtë orë gjumë rrit rrezikun për infarkt
më 12/06/2012 9:27

Qeshni dhe bëni shaka 10-15 minuta në ditë

Të qeshurit është forma më e mirë për ta nxitur prodhimin e hormonit të disponimit të mirë
më 11/06/2012 9:56

Doni të lini duhanin? Hani pemë dhe perime

Sipas një studimi amerikan frutat e tokës janë “sekreti” për të hequr dorë nga duhani
më 10/06/2012 20:23

Rrepa kundër dhimbjes në shpinë

Rrepa kundër dhimbjeve në shpinë
më 09/06/2012 21:06

Terapi kundër celulitit

Terapia me alga kundër celulitit
më 08/06/2012 18:39

Maskë me verë të kuqe kundër rrudhave

Maskë, ilustrim
më 07/06/2012 13:50