Çfarë ndodh kur e lini alkoolin?

Hiqni dorë nga alkooli, do të ndjeheni më mirë
më 31/01/2013 20:15

10 të vërteta interesante rreth ëndrrave!

Në ëndërr mund të fluturoni...
më 31/01/2013 9:41

Cikli Menstrual: nervoza, depresioni, puçrrat…

Cikli Menstrual: nervoza, depresioni,  puçrrat...
Shkup më 30/01/2013 20:08

Si të bëni lëkurën e fytyrës më të lëmuar

Riktheni normalitetin dhe shkëlqimin lëkurës
më 30/01/2013 15:29

Vaji që përdoret më shumë se një herë, shkakton…

Mos e përdorni dy herë vajin e njëjtë për gatim.
më 29/01/2013 20:28

Flokët e shkurtër, tendencë e vitit 2013

Anne Hathaway
më 29/01/2013 10:58

Cilat janë 10 gjërat më të mira sesa paratë

Një dozë e rregullt e të qeshurës është më shumë sesa një ilaç
më 28/01/2013 19:10

Gratë që pijnë duhanin, të rrezikuara sa burrat

Duhani
më 28/01/2013 12:46

Parfumet e shumepritura te 2013-es

Parisienne, Yves Saint Laurent
më 25/01/2013 20:00

A thua hudhra shëron ftohjen dhe gripin?

Konsumimi i rritur i hudhrës gjatë dimrit mund të reduktojë zgjatjen e simptomave të ftohjes
më 25/01/2013 12:09