Buzëkuqi mat, si të mbahet në gjendje të përsosur

Buzëkuqi mat- Ilustrim
më 12/11/2017 11:54

Kjo është nuanca e grimit që do të jetë trendi këtë sezonë

grim makijazh make up
më 11/11/2017 23:30

Ushqimi që flokëve të thinjura i kthen ngjyrën: Aq i fuqishëm sa që edhe kanceri qëndron sa më larg jush!

floke-te-hidratuar-bordo.al_
më 11/11/2017 20:43

Mos u jepni shumë antibiotikë fëmijëve, ja si ndikojnë tek ata

Fëmije
më 11/11/2017 15:50

Ushqimet që stabilizojnë sheqerin në gjak të ata që vuajnë nga diabeti

fistiku
më 11/11/2017 11:32

Projekti i fundjavës: Për mollëzat dhe buzët mund ta përgatitësh vetë kremin

a4096b85f77f1fb833491e4858dfc96d
më 11/11/2017 11:06

Këto janë palltot që do t’i shikoni gjithandej këtë dimër, koha për t’i pasur në gardërobë (FOTO)

4dcc36f66a3a1f0e52b427e557494fd2
më 11/11/2017 10:54

Ja sa shpesh duhet t’i presim flokët!

floke- prerje
më 10/11/2017 17:23

Ushtrimet ulin rrezikun për sëmundje mendore

ushtrime 5
më 10/11/2017 14:28

Disa këshilla bukurie

fytyra
më 10/11/2017 12:06