Mjekët: Kujdes nëse keni dhimbje gjoksi

Dhembje gjoksi
më 19/02/2017 21:40

Për të shmangur rrudhat e syve, një maskë natyrale me produktet e shtëpisë

rrudha
më 19/02/2017 20:15

Nëse kërkoni të hiqni dhjamin e barkut, përdorni këtë recetë në mëngjes

Trashësi
më 19/02/2017 20:00

Humb 6 kg në 3 faza dietë

Si te gjeni nje diete per humbje peshe e cila jep rezultate, ndersa nuk eshte aq strikte per te rrenuar shendetin?
më 19/02/2017 18:45

Një gotë verë e kuqe është e barabartë me një orë palestër

Vera e shegës
më 19/02/2017 16:20

Rregullat e arta për burrat!

Heqja e mjekrës
më 18/02/2017 21:04

Ja arsyeja përse nuk duhet të përtypni më kurrë çamçakëz

Çamçakëzi - për dhe kundër
më 18/02/2017 19:22

Llojet e dhimbjeve të trupit që janë të lidhura me gjendjet emocionale

img_0135-1-660x330
më 18/02/2017 13:27

5 shenjat paralajmëruese të kancerit të gjirit që çdo femër duhet t’i dijë

Kanceri i gjirit
më 18/02/2017 12:47

Ja sa duhet të jetë tensioni i gjakut në bazë të moshës tuaj

shtypja e lartë e gjakut
më 18/02/2017 11:12