S’po ju dalin më vetullat? Kështu mund t’i rrisni në mënyrë natyrale, ndiqni këto hapa

Vetulla
Bota më 18/11/2017 18:30

Ja sa kafe në ditë e ulin rrezikun e kancerit

Kafe
Bota më 18/11/2017 17:30

Prindërit që varen nga telefonat ndikojnë negativisht tek fëmijët

Prindërit që varen nga telefonat ndikojnë negativisht tek fëmijët
Bota më 18/11/2017 16:37

11 rregullat e Bill Gates, që nuk do t’i mësoni kurrë në shkollë, nr 10 mos e injoroni

Bill Gates
më 17/11/2017 23:25

Papagalli zbulon gabimin që qëndronte tek asistentit virtual ALEXA (VIDEO)

Papagall
më 17/11/2017 20:49

Besoni në kristale shëruese? Ja efektet e tyre të mrekullueshme në jetën tuaj

kristale
më 17/11/2017 19:30

Këmbë të ënjtura? Shmangni këto gabime!

kembet
më 17/11/2017 19:26

Melania Trump para se të ishte zonjë e parë (FOTO)

Melania Trump
më 17/11/2017 17:48

Horoskopi ditor, e shtunë 18 nëntor 2017

Horoskopi ditor
më 17/11/2017 16:08

Miss Iraku dhe Miss Izraeli tronditin rrjetet sociale

Miss Izraeli dhe Miss Iraku
më 17/11/2017 13:47