Ndarja nga Tom Cruise, Holmes nuk i do paratë e tij

Katie Holmes nuk i do paratë e Tom Cruise
më 03/07/2012 14:23

Beckinsale kundër operacioneve plastike

Beckinsale: Mendoj se bukuria është një dhuratë që e ke për disa kohë dhe duhet ta shfrytëzosh deri sa të zgjasë
më 03/07/2012 12:43

Fotografia që trondit botën!

Vajza që e fitoi luftën me kancerin!
më 03/07/2012 11:59

Balotelli do të bëhet baba?

Çifti filloi të argëtohet në fillim të këtij viti, por u ndanë pas disa muajsh
më 02/07/2012 18:05

Si ta bëjë të lumtur mashkulli femrën? Dhe anasjelltas…

Ja se si të jeni një çift i lumtur...
më 02/07/2012 15:49