Aspirina në doza të vogla ul rrezikun për astmën

Rreziku për shfaqjen e astmës mund të ulet falë përdorimit ditor të dozave të vogla të aspirinës
më 21/05/2012 18:31

Shqiptarja Nikprelaj në një film me Vin Diesel

Antoinette Nikprelaj
më 21/05/2012 17:34

Baballarë në sallën e lindjes, sa prej tyre pranojnë?

Vetëm 1% e meshkujve shqiptarë marrin pjesë në sallë gjatë lindjes së fëmijës së tyre
më 21/05/2012 17:18

Hapet ”Porta e Ferrit”

Hapet Porta e Ferrit
më 21/05/2012 15:56

Princi Leka dhe Elia së shpejti prindër

Princi Leka dhe Elia Zaharia
më 21/05/2012 14:38

Mike apo Rivale?! Rihanna puth Rita Orën

RITA ORA, RIHANNA, PUTHJE,
më 21/05/2012 13:54

Disa shenja që tregojnë se lidhja juaj është në krizë

Ja se si ta kuptoni kur lidhja juaj është në krizë
më 21/05/2012 13:41

Bono, këngëtari më i pasur në botë

Bono, këngëtari më i pasur në botë
më 21/05/2012 8:37