Blerim Destani blen një vilë në Dubai, fqinj me Inva Mulën

Mësohet se Blerimi në Dubai është fqinj me çiftin Inva Mula dhe Hetem Ramadani
më 16/12/2012 12:08

VIDEO- Capital T ‘Ditë e re’ klipi i ri

Capital T
Shkup më 15/12/2012 22:09

Ne vend të telefonit kap hekurin e nxehtë dhe djeg fytyrën (Foto)

Ne vend të telefonit kap hekurin e nxehtë dhe djeg fytyrën (Foto)
Shkup më 15/12/2012 18:20

Edhe Turqia heq dorë nga Eurosongu

Edhe Turqia heq dorë nga Eurosongu
Shkup më 15/12/2012 15:26

25% e meshkujve së pari vlerësojnë madhësinë e gjoksit, ndërsa 75% …

25% e meshkujve së pari vlerësojnë madhësinë e gjoksit, ndërsa 75% ...
Shkup më 15/12/2012 15:00

Nora Istrefi topless (Foto)

Nora Istrefi
Shkup më 15/12/2012 14:50

Rita Ora nominohet në “WMA”

Në të gjitha këto nominime, Rita ka rival këngëtarët me famë si Rihanna, Madona, Chris Brown, U2 e shumë tjerë.
më 15/12/2012 11:43

Sinani dhe Leonora, vijne me ‘Një uragan’

Leonora dhe Sinani
Shkup më 14/12/2012 22:26