Koleksioni Marchesa, pranverë 2013 (FOTO)

Koleksioni Marchesa, pranverë 2013
më 03/10/2012 13:38

Ja çfarë thonë meshkujt në lidhje me gjërat që i çmendin ata

20 gjërat që çmendin meshkujt
më 03/10/2012 12:57

Sheh ëndrra me punën? Ja si shpjegohen

Sheh ëndrra me punën? Ja si shpjegohen
më 03/10/2012 10:09

Bleona Qereti: Trupin e kam bombë fare

Bleona Qereti
më 03/10/2012 9:24

Zbulohet reja e re dhe quhet Undulatus Asperatus

Shoqata britanike e vlerësimit të reve po lobon fort që formacioni të njihet nga Organizata Botërore e Meteorologjisë në Gjeneve
më 03/10/2012 9:08

Gruaja lind fshehurazi në shtëpi, zhduk beben por mbesin gjurmët

Bie nataliteti
Taranto, Itali më 02/10/2012 18:08

J-Lo super seksi në mbështetje për Obamën (FOTO)

J-Lo super seksi në mbështetje për Obamën
Paris më 02/10/2012 17:55

Të alarmuar nga rënia e flokëve në vjeshtë? Ja ç’thonë ekspertët

Rënia e flokëve
më 02/10/2012 17:25