J-Lo dhe binjakët e saj apelojnë deri te fansat për dhuratën e Krishtlindjeve (VIDEO)

J-Lo dhe binjakët e saj apelojnë deri te fansat për dhuratën e Krishtlindjeve
më 13/12/2012 18:24

Çaji i gjelbër te meshkujt përmirëson kujtesën dhe vëmendjen

çaji i gjelbër i shëndetshëm
më 13/12/2012 15:58

Ja sinjalet që tregojnë se ai po dashurohet me ju

Janë disa sinjale që tregojnë se ai po dashurohet pas jush.
Shkup më 13/12/2012 14:41

Lorik Cana prezanton të dashurën italiane

Lorik Cana dhe e dashura Monika
Tiranë më 13/12/2012 13:43

Keni punë me një djalë të mamit? Ja si të veproni me të

Është djalë i mamit? Ja si të veproni me të
më 13/12/2012 13:00

Single dhe seksi: Hayden Panettiere pozon për Esquire (FOTO)

Hayden Panettiere ka pozuar me bikini për edicionin e janarit të revistës Esquire
më 13/12/2012 8:56

12.12.12 Agnesa Vuthaj merr propozim për martesë

Agnesa Vuthaj
Shkup më 12/12/2012 19:04

Martesa dhe lindje të parakohshme në datën ‘12.12.’12’

Nga vende të ndryshme vijnë lajme për çifte të shumta që kanë lënë këtë datë si të duhurën për të kryer martesën, por ka edhe nga ato që mendojnë se kjo është data më e veçantë për të sjellë fëmijën e tyre në jetë.
Shkup më 12/12/2012 18:55

Foto nga albumet private të Rihannës (FOTO)

Rihanna
më 12/12/2012 16:52