Kuriozitete dashurore nga bota

Ne Liverpool, lejohen shiteset topless por vetem ne dyqanet e peshqeve tropikal
më 06/11/2012 9:39

Ja cila është shqiptarja e parë që pozoi nudo 1878-ën (Foto)

Malësorja e paemër, gruaja e parë shqiptare që guxoi të zhvishet para aparatit të Pjetër Marubit.
më 05/11/2012 20:05

Gjermani që bën seks me qenin tij, jam i dashuruar! (Foto)

Gjermani që bën seks me qenin tij, jam i dashuruar!
Shkup më 05/11/2012 19:50

Llogarit thjesht, nëse jeni apo jo në mbipeshë

Llogarit thjesht, nëse jeni apo jo në mbipeshë
Shkup më 05/11/2012 19:24

Gisele Bundchen shfaq barkun në plazh (FOTO)

Gisele Bundchen shfaq barkun në plazh
Miami më 05/11/2012 14:33

Shenja e horoskopit dhe shtrati

Horoskopi ditor
më 05/11/2012 13:23

Tuna habit fansat, me kryq në fotosesion (FOTO)

Altuna Sejdiu
më 04/11/2012 23:48

Ben Affleck komplimenton J-Lo, çmendet Garner

Ben Affleck komplimenton J-Lo, çmendet Garner
më 04/11/2012 19:11