Përurimi i Presidentit serb Vuciq, e shoqja imiton Melania Trump

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, dhe bashkëshortja e tij
më 24/06/2017 17:45

Lajmet e divorcit, komenton këngëtarja e njohur shqiptare

Jonida Maliqi
më 24/06/2017 16:41

Jennifer Lopez iu përgjigjet komenteve për modifikimin e fotos së saj

Jennifer Lopez
më 24/06/2017 16:29

Pse femrat djersijnë më shumë pas kësaj moshe, tre janë arsyet

Djers
më 24/06/2017 16:21

Horoskopi ditor, e dielë 25 qershor 2017

Horoskopi ditor
më 24/06/2017 13:31

Meshkuj, ja me ç’prerje do të bini në sy këtë verë!

prerje flokesh
më 24/06/2017 13:25

Merr fund martesa 17 vjeçare e këngëtares shqiptare me biznesmenin e njohur

Jonida Maliqi
më 24/06/2017 12:55

Vizitoi parkun Disneyland 2.000 ditë me radhë

Parku Disneyland
më 24/06/2017 10:36

Ja si të mbroni flokët nga dielli!

vera- floke
më 24/06/2017 10:23

Dasmë në Everest, ҫifti që zgjodhi të martohet në majën më të lartë të botës #FOTO

dashuri martese cift
më 24/06/2017 1:26