Nicole Kidman dhe princi Harry janë flokëkuqtë më të bukur në planet

Nicole Kidman dhe princi Harry
më 10/02/2014 17:44

Skandal në Shtëpinë e Bardhë: Obama aferë me Beyoncen?

Obama aferë me Beyoncen?
SH.B.A më 10/02/2014 16:00

Redon Makashi, 14 shkurtin do e kalojë me…Ertila Kokën!

Redon Makashi, 14 shkurtin do e kalojë me...Ertila Kokën!
më 10/02/2014 15:51

Si u bë miliarder, njeriu tek i cili nuk besonte askush

Mario Moretti Polegato as që imagjinohej se mund të drejtonte një kompani
më 10/02/2014 15:04

Genta Ismajli “shpërthen” në X Factor Albania

Genta Ismajli
më 10/02/2014 14:07

10 martesat më të kushtueshme në histori

10 martesat më të kushtueshme në histori
më 10/02/2014 9:50

Kaçanik, çifti homoseksual kërkesë për martesë

Kaçanik, çifti homoseksual kërkesë për martesë
Shkup më 09/02/2014 17:25

10 mënyra si të kapërceni një tradhti

Tradhtia nuk është fundi
Shkup më 09/02/2014 16:14