Shpëton për mrekulli nga peshkaqeni

Shpëton për mrekulli nga peshkaqeni (VIDEO)
më 10/07/2012 15:11

Këshilla për një flirt të përkryer veror

Këshilla për një flirt të përkryer veror
më 10/07/2012 11:49

Agjenti i CIA-s rrëfen për jashtëtokësorët që ateruan në Tokë

Agjenti i CIA-s rrëfen për jashtëtokësorët që ateruan në Tokë
më 10/07/2012 9:47

Kësaj radhe, Rita tregon të pasmet! (FOTO)

Rita Ora tregon pak më shumë se sa që duhet
më 10/07/2012 9:30

Dafina operon përsëri hundën dhe buzët

Një nga këngëtaret me vokalin më të mirë të skenës deri më tani, ka kryer disa ndërhyrje kirurgjikale për t’u zbukuruar e për t’iu përshtatur thënies se skena dëshiron estetikë
më 09/07/2012 22:24

E lënë vajzën të notojë me peshkaqenë (Video)

Dy prindër janë etiketuar si të papërgjegjshëm, pasi e kanë lënë vajzën e tyre pesëvjeçare që të notojë me peshkaqenë
më 09/07/2012 21:17

Nicole Scherzinger, në top formë si çdoherë (FOTO)

Nicole Scherzinger, në top formë si çdoherë (FOTO)
më 09/07/2012 18:34

Publikon foton nudo të gruas në Twitter (FOTO)

Fotoja solli shumë reagime në rrjetin social
më 09/07/2012 16:26

Cana pushon në Dhërmi me të dashurën e re

Cana pushon në Dhërmi me të dashurën e re
më 09/07/2012 14:56