Pasi ta lexoni këtë, më asnjëherë nuk do të blini shurup kundër kollit (Video)

i-m-never-going-to-buy-cough-medicine-again-i-wish-i-knew-this-years-ago-780x439_1471591032-6338960
më 15/03/2017 12:48

Bukë mëngjesi

buke
më 15/03/2017 10:52

Kek me luleshtrydhe, silleni pranverën më afër

Kek me luleshtrydhe
më 14/03/2017 14:01

Drekë me shije franceze, si të përgatisni croquet madame në shtëpi

679690f97339f7cf14487f4faae2c7b6
më 12/03/2017 15:57

E dini pse duhet të lini një monedhë në frigorifer para se të dilni nga shtëpia?

Frigorifer
më 05/03/2017 15:55

Mënyra më e zgjuar për të zier makaronat, gjera qe nuk keni ditur!

Zierja e makaronave
më 05/03/2017 15:37

Receta/ Wafle me Çokollatë

Wafle me Çokollatë
më 05/03/2017 13:33

Sallatë me oriz të zi, ananas dhe proshutë

sallata-cover
më 26/02/2017 16:27

Panairi i Çokollatës

Cilat janë dobitë dhe rreziqet nga çokollata
Belgjikë më 10/02/2017 19:44

Receta/ Rizoto me kërpudha

Rizoto me kërpudha
më 03/02/2017 17:57