Dhjetë shtetet më miqësore në botë

Irlandezët kanë krijuar një humor të mprehtë dhe paksa të zi, por edhe qëndrim çuditërisht miqësor karshi të huajve
më 10/06/2012 10:27

Pas tronditjes në tru bëhet gjeni muzike (Video)

Derek Amato nga Denveri i Kolorados ka përjetuar tronditje në tru pasi ka kërcyer në një pishinë të cekët, mirëpo kjo e ka bërë gjeni muzike
më 09/06/2012 15:05

Ideja e çmendur e arabëve, stadium në shkretirë

Klubi futbollistik Al Ain nga Emiratet e Bashkuara Arabe, ka planifikuar të ndërtojë një stadium futbolli nën sipërfaqen e shkretëtirës
më 08/06/2012 15:17

Qan në koma pasi dëgjon zërin e të dashurës në telefon

Britani e Madhe më 07/06/2012 19:29

Festivali i Skulpturave prej rëre

Rreth 40 “artistë të rërës” nga e gjithë bota morën pjesë në këtë festival të organizuar në plazhin e Blankenberge, në Belgjikë
më 07/06/2012 8:58

Nëse ju duket vetja shofer, kjo video do ju lëre pa fjalë (VIDEO)

Nëse ju duket vetja shofer, kjo video do ju lëre pa fjalë (VIDEO)
më 06/06/2012 20:57

Pasardhësi i Skënderbeut !?

Pasardhësi i Skënderbeut !?
Prishtinë më 06/06/2012 16:01

Fjalim të këtillë të maturantit s’keni parë kurrë !

Samuel ‘Blowfish’ Blyveis
më 06/06/2012 10:45