Studimi: foshnjet dallojnë të mirën prej të keqes

Studiues të Universitetit të Yale në Amerikë kanë ardhur në përfundimin që foshnjet e 6 dhe 10 muajsh janë në gjendje të bëjnë ndryshimin, e të mirës dhe të keqes
më 20/08/2012 22:27

18 arsye që më gëzojnë se jam femër

18 arsye që më gëzojnë se jam femër
më 20/08/2012 14:05

(VIDEO) SMS mesazhe që shpëtojnë jetë

Prindërit e dinë që sms-të janë mënyra më e mirë për të komunikuar me fëmijët e tyre. Mund të jetë mënyra e vetme për të komunikuar me ta
më 19/08/2012 17:23

Burri shtatzënë lufton për fëmijët e tij!

Thomas Beatie, burri shtatzënë
më 19/08/2012 11:28

(FOTO) Mbijetoi ngulitjen e shufrës së çelikut 1.8 metra në kokë!

Shefi i stafit kirurgjik të spitalit në Rio de Janeiro tha se mjekët arritën t’ia nxjerrin nga koka shufrën e çelikut pas pesë orë ndërhyrjeje kirurgjike
më 18/08/2012 18:26

Zbulon martesën e dytë të bashkëshortit në Facebook

Lisa Curran ka zbuluar në internet se bashkëshorti i saj, 52-vjeçari Martin Curran, sapo kishte festuar dasmën dhe kishte një tjetër bashkëshorte ligjore, 31-vjeçaren Andrea Whiteside
më 18/08/2012 11:37

Bije breshër sa një kokërr veze! (Video)

Të paktën 20 veta u plagosën gjatë një breshëri të fuqishëm që ra të martën e shkuar në një qytet të Siberisë në Rusi
më 17/08/2012 22:45

22 arsye për të cilat gëzohem se jam mashkull

1-Bisedat telefonike nuk i zgjas më shumë se 30 sekonda
më 17/08/2012 19:09