Qëllimisht aktivizohet vullkani në Gjermani (VIDEO)

Riaktivizohet vullkani artificial pas 200 viteve
Gjermani më 06/09/2012 16:20

(Video) Vidra që flet si njeri

Vidra që bën gjithçka madje edhe "flet"
më 06/09/2012 12:17

Nuset në Rumani, i ‘rrëmbejnë’ në ditën e dasmës

Të shtunën e kaluar rreth 20 nuse u “mbajtën peng” n
më 06/09/2012 9:06

Virgjëreshat topless ekspozohen përpara mbretit (FOTO)

Mijëra vajza të reja në mbretërinë e varfër të Suazilendit, Afrikë, parakaluan dje përpara mbretit të tyre në një ceremoni madhështore
më 05/09/2012 21:37

Brazil, një grua martohet me dy burra njëkohësisht

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në qytetin e karnavaleve, Rio de Janeiro, ku një notere me emrin Claudia Domingues (në foto) ka kurorëzuar martesën e parë mes tre personave
më 05/09/2012 20:35

Hoteli më i lartë në botë, 601 metra

Lartësia e hoteleve ashtu si dhe arkitektura impozante është gjithmonë një karrem për të tërhequr turistët
më 05/09/2012 10:10

Portieri amator shënon gol nga 80 metra (VIDEO)

Portieri amator shënon gol nga 80 metra
Zvicër më 04/09/2012 13:34

Pas 5 vitesh pushim, çiftin zvicran i pret fati tragjik

Daniela Veis dhe partneri i saj Daniel Oelter udhëtuan së bashku për 5 vite në Amerikë, Mesdhe, Azi e Australi
më 04/09/2012 8:53